autodoc.si


Motoristični Mednarodni Koledar 2017

Motoristični Mednarodni Koledar 2017

SPEEDWAY

FIM SPEEDWAY GRAND PRIX  
29. 4.  Krško SLOVENIJA  
13. 5.  Varšava POLJSKA  
27. 5.  Saugavpils LATVIJA  
10. 6.  Praga ČEŠKA  
24. 6.  Horsens DANSKA  
22. 7. Cardiff VELIKA BRITANIJA  
12. 8. Malilla ŠVEDSKA  
26. 8. Gorzow POLJSKA  
9. 9. Teterow NEMČIJA  
23. 9. Stockholm ŠVEDSKA  
7. 10. Torun POLJSKA  
28. 10. Melbourne AVSTRALIJA  
Info: www.speedwaygp.com   

 

FIM SPEEDWAY WORLD CUP  
25. 6. Riga LATVIJA Kvalifikacije 1
1. 7. King’s Lynn VELIKA BRITANIJA Event 1
4. 7. Vastervik ŠVEDSKA Event 2
7. 7. Leszno POLJSKA Race-off
8. 7. Leszno POLJSKA Finale
Info: www.fim-live.com

 

 INDIVIDUAL SPEEDWAY EUROPEAN CHAMPIONSHIP    
1. 5. Nagyhalasz MADŽARSKA SF1 Posebni pravilnik
1. 5. Mureck AVSTRIJA SF2 Posebni pravilnik
1. 5. Terenzano ITALIJA SF3 Posebni pravilnik
6. 5. Lamothe Landerron FRANCIJA SF4 Posebni pravilnik
         

EUROPEAN SPEEDWAY CHAMPIONSHIP CHALLENGE

20. 5. Goričan CROATIA Posebni pravilnik Urnik
         

CESTNO HITROSTNI MOTOCIKLIZEM

FIM ENDURANCE WORLD CHAMPIONSHIP  
17.-18. 9. 2016* Bol d’Or FRANCIJA 24h
15.-16. 4. 2017 Le Mans FRANCIJA 24heures Moto
20. 5. Oschersleben NEMČIJA Oschersleben 8 Hours
24. 6. Orechova Poton SLOVAŠKA 8 Hours of Slovakia Ring
30. 7. Suzuka JAPONSKA Suzuka 8 Hours
Info: www.fimewc.com 

 

FIM SIDECAR WORLD CHAMPIONSHIP  
15. 4. Le Mans FRANCIJA  
20.-21. 5. Oschersleben NEMČIJA  
17.-18. 6. Pannoniaring MADŽARSKA  
6. 8. Assen NIZOZEMSKA  
9.-10. 9. Grobnik HRVAŠKA  
       
ALPE ADRIA CHD  
25.-27. 5. Poznan POLJSKA AA-RR-02
22.-25. 6. Slovakiaring SLOVAŠKA AA-RR-03
1.-2. 7. Grobnik HRVAŠKA AA-RR-04
14.-16. 7. Red Bull Ring AVSTRIJA AA-RR-05
18.-30. 7. Pannoniaring SLOVAŠKA AA-RR-06
8.-10. 9. Grobnik HRVAŠKA AA-RR-07
       
VINTAGE ROAD RACING EUROPEAN CHAMPIONSHIP     
 1.-2. 7. Rijeka HRVAŠKA Posebni pravilnik
21.-23. 7.  Anderstop  ŠVEDSKA  Posebni pravilnik 
 4.-6. 8. Donington Park  VELIKA BRITANIJA  Posebni pravilnik
       

MOTOKROS

FIM MOTOCROSS GRAND PRIX (MXGP)  
25. 2. Losail KATAR  
5. 3. Pangkal Pinang INDONEZIJA + FIM Women  
19. 3. Neuquen ARGENTINA  
2. 4. Leon MEHIKA  
16. 4. Pietramurata ITALIJA + FIM Women
23. 4. Valkenswaard NIZOZEMSKA  
7. 5. Kegums LATVIJA  
21. 5. Teutschenthal NEMČIJA  
28. 5. Ernee FRANCIJA + FIM Women
11. 6. Orlyonok RUSIJA  
25. 6. Maggiora ITALIJA  
2. 7. Agueda PORTUGALSKA  
23. 7. Loket ČEŠKA + FIM Women
6. 8. Lommel BELGIJA  
13. 8. Frauenfeld ŠVICA + FIM Women
20. 8. Uddevalla ŠVEDSKA  
3. 9. Charlotte ZDA  
10. 9. Assen NIZOZEMSKA + FIM Women, + VETERANI SVETOVNI POKAL
17. 9. Villars sous Ecot FRANCIJA  
       
30. 7. Lange Motokeskus ESTONIJA FIM MLADINSKO SVETOVNO PRVENSTVO
30. 9.-1. 10. Metterley Basin VELIKA BRITANIJA – FIM MXoN, MOTOKROS POKAL NARODOV 
Info: www.mxgp.com

 

 EUROPEAN MOTOCROSS – EMX125/150/250/300    
16. 4. Pietramurata ITALIJA EMX250  
23. 4. Valkenswaard NIZOZEMSKA EMX125, EMX250 Posebni pravilnik
7. 5. Kegums LATVIJA EMX125, EMX250 Posebni pravilnik
21. 5. Teutschenthal NEMČIJA EMX150, EMX300 Posebni pravilnik
28. 5. Ernee FRANCIJA EMX125, EMX250 Posebni pravilnik
11. 6. Orlyonok RUSIJA EMX250, EMX300 Posebni pravilnik
25. 6. Ottobiano ITALIJA EMX125, EMX250, EMX300  
2. 7. Agueda PORTUGALSKA EMX125, EMX150, EMX250  
23. 7. Loket ČEŠKA EMX65, EMX85 – finale  
6. 8. Lommel BELGIJA EMX125, EMX150, EMX300  
13. 8. Frauenfeld ŠVICA EMX125, EMX250, EMX300  
20. 8. Uddevalla ŠVEDSKA EMX125, EMX150  
10. 9. Assen NIZOZEMSKA EMX150  
17. 9. Villars sous Ecot FRANCIJA EMX250  
         
3. 9. Gdansk POLJSKA FIM EUROPE MXoEN – EVROPSKI POKAL NARODOV  
Info: www.fim-europe.com
         
EUROPEAN MOTOCROSS – EMX open    
15.-16. 4. Šenkvice SLOVAŠKA Posebni pravilnik  
6.-7. 5. Sevlievo BOLGARIJA Posebni pravilnik  
20.-21. 5. Mladina HRVAŠKA Posebni pravilnik  
3.-4. 6. Velyaminovo-Istra RUSIJA Posebni pravilnik  
10.-11. 6. Orehova vas SLOVENIJA Posebni pravilnik  
17.-18. 6. Kruševac SRBIJA Posebni pravilnik  
24.-25. 6. Kovel UKRAJINA    
8.-9. 7. Kiskunlachaza MADŽARSKA    
         
 EUROPEAN MOTOCROSS – EMX 65&85    
29.-30. 4. Gazzane di Preseglie ITALIJA Posebni pravilnik  
13.-14. 5. Versoul FRANCIJA Posebni pravilnik  
27.-28. 5. Fernao Joanes PORTUGALSKA Posebni pravilnik  
10.-11. 6. Orehova vas SLOVENIJA Posebni pravilnik  
         
 ALPE ADRIA MOTOCROSS    
26. 3. Tar – Poreč HRVAŠKA Posebni pravilnik, Prijavnica  
         

 ENDURO

EUROPEAN ENDURO      
         
         
         
         
         

TRIAL

FIM TRIAL GRANX PRIX    
13.-14. 5. Camprodon ŠPANIJA  
26.-28. 5. Motegi JAPONSKA  
17.-18. 6. Julia ANDORRA  
24.-25. 6. Lourdes FRANCIJA  
8.-9. 7. Bradford VELIKA BRITANIJA  
28.-30. 7. Kingman ZDA  
9.-10. 9. Sokolov ČEŠKA  
16.-17. 9. Trento ITALIJA  
23.-24. 9. Baiona ŠPANIJA  
       
23. 9.  Baiona ŠPANIJA TDN – POKAL NARODOV M+Ž
Please follow and like us: